******************************************************************************************************************************************
Bu Sitedeki Tüm Yazılar Ücretsizdir. Sadece Sizden İstediğimiz "Allah Bu Siteyi Hazırlayandan Razı Olsun" Amin... Demenizdir.
************************************************************************************************************************************ www.odeveson.blogspot.com adresindeki yazı ve makalelerin Kaynak göstermeksizin Tamamı veya Bir Kısmının KOPYALANMASI YASAKTIR.

Koçnet hisselerinin Vodafone devri onaylandı

29 Kasım 2011 Salı Gönderen admin
Vodafone Türkiye'nin, Koçnet Haberleşme Teknolojileri ve İletişimHizmetleri A.Ş. (Koçnet) şirketini satın alma süreci Rekabet Kurulu tarafından onaylandı.
Koçnet hisselerinin Vodafone Türkiye'ye devri onaylandı

Vodafone Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada,Vodafone Türkiye'nin, kurumsal sabit iletişimpazarında faaliyet gösteren telekom operatörlerinden Koçnet'i satın alma işleminin Rekabet Kurulu tarafından onaylandığı bildirildi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, satın almanın, Vodafone Türkiye'ninmüşteri odaklı stratejik programının geleceğe daha güçlü taşınması adına önemli bir kilometre taşı olduğunu belirterek, kapanış ve devir işlemlerinin mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırmak üzere çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Timuray, ''Rekabet Kurulunun kararı, Türkiye telekom sektörü için değer yaratacak bir birleşmenin yolunu açmıştır. Faaliyetlerinin merkezine kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini yerleştiren bir şirket olarak, kurumsal ve bireysel müşterilerimize en ileri iletişim hizmetlerini sağlamak için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz'' dedi.

AAKaynak: İlginizi Çekecek Güzel Haberler Oyunlar ve fazlası
Googleda AraGoogle da bu haberi ara

ECBanner bloggping TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi pagerankonline.de - Pagerank Anzeige ohne Toolbar On our way to 1,000,000 rss feeds - millionrss.com
Seo Memurvadisi Backlink Austausch ECBannerFree Automatic Backlinks Free Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks
Bu sitedeki yazılar telif hakkları göz önüne alınarak yayınlanmaktadır. Kaynak göstermeksizin Tamamı veya Bir Kısmının KOPYALANMASI YASAKTIR. yayınlanan bu makale ve eserlerin hak sahipleri herhangibir nedenle telif hakkı idda ederlerse ve bizce uygun görülmesi halinde (gerçeklik esası olması dahilinde) bize lütfen mail atsınlar (ozkan@mail.nu) en kısa sürede eserleriniz sitemizden kaldırlır. © 2008 www.odeveson.blogspot.com